Do tejto diskusie nám prosím píšte svoje pochvaly, kritiky a návrhy týkajúce sa herného systému. Pracovalo sa vám s ním pohodlne? Fungovalo všetko, ako malo? Ak by sa mal ešte používať v budúcnosti, čo by ste chceli zmeniť alebo vylepšiť?
(Komentáre týkajúce sa pravidiel hry, ako napríklad „páčil sa mi mechanizmus, ako fungovali nápovedy“, nepatria sem ale do všeobecnej diskusie.)
(Neprihlásený)
0/16384
warning

Majo (Štyria tankisti a pes)

8. jún 2026 16:38

Preklikávam si stránku so šiframi a príde mi mierne otravné, že sa zakaždým musím vrátiť na prehľad šifier. Nedalo by sa spraviť niečo také, že zakaždým vidím odkazy na všetky šifry (podobne ako to bolo na starších stránkach Brieždenia)? Alebo aspoň aby som sa vedel zo šifry N prekliknúť na šifru N+1 (prípadne N-1)?